Contents of this directory is archived and no longer updated.

Šīs raksts ir paredzēts latvijas IT administratoriem un izstrādātājiem. Ja runāt īsi, šīs ir lokālais MVP Summit, kur piedalās Baltijas MVP. Ja jums ir inetersanti uzzināt ko stāsta MVP, tad laipni lūgti. p.s. es arī piedalīšos šajā pasākumā un stastīšu par Powershell Remoting un tā iespējas. Un pasākuma programma:

10. februāris | Tallink Hotel Riga | Reģistrēties tagad

Laipni lūgti apmeklēt semināru Powered by MVP 10. februārī
viesnīcā Tallink Hotel Riga (Elizabetes iela 24).

Semināra laikā Microsoft eksperti un tehniksie speciālisti (Most Valuable Professionals) no Baltijas prezentēs Microsoft  produktus, jaunākās tehnoloģijas un risinājumus IT Profesionāļiem un Izstrādātājiem. Prezentācijas noritēs Latviešu (LV), Krievu (RU) un Angļu (EN) valodās.

Šī ir brīnišķīga iespēja uzzināt veiksmes stāstus no Microsoft ekspertu pieredzes, kā arī jautri pavadīt laiku neformālās sarunās un laimēt balvas. Semināra neoficiālajā daļā tiks dota iespēja izbaudīt Xbox Kinect spēļu un balītes nepiespiesto atmosfēru ar dzērieniem, uzkodām un pārsteigumiem.

Lūdzam reģistrēties līdz 7. februārim: REĢISTRĀCIA

Seminārs ir BEZ MAKSAS, tādēļ nekavējoties reģistrēties, jo vietu skaits ir ierobežots!
Priecāsimies, ja pārsūtīsiet ielūgumu personām, kurām arī šis pasākums varētu būt saistošs.

DIENAS KĀRTĪBA:

Seminārs tiks atklāts ar galveno sesiju visiem dalībniekiem un tālāk tiks novirzīts divās paralēlās sesijās: IT Izstrādātājiem un IT Profesionāļiem.

 • 12:30  |  Reģistrācija
 • 13:00 | Atklāšana, pārsteigums un iepazīstināšana ar MVP programmu – Andres Sirel & Tautvydas Dagys, Microsoft
 • 13:45  |  Sergejus Barinovas – Ievadsesija par Mākoņskaitļošanu (EN)
  • Mākoņškaitļošana — ievērības cienīgs fenomens. Lielie un mazie uzņēmumi sāk izmantot mākoni lai mazinātu izmaksas, iegūtu elastību, un vispārēji pārdomāt uzņēmējdarbības modeli. Microsoft ņem dalību šinī virzība , piedāvājot “Windows Azure” PaaS (Platform as a Service) risinājumu. “Windows Azure” vienmēr bija lieliska platforma veidojot risinājumus mākonī. Bet kāda ir situācija ar hibrīdiem risinājumiem, situācijas, kad jūsu risinājums daļēji izmanto mākoņa jaudas, un pārējā infrastruktūra ir jūsu pārraudzībā. Lielisks jaunums izstrādātājiem un IT profesionāliem, gaidāms VPN savienojuma, Custom Hyper-V attēlu, un daudz, daudz citu iespēju atbalsts. Ņem dalību šinī sesijā, kas sniegs vispārējo ieskatu, kā sagatavoties virzībai uz mākoni.
 • 14:45  |  Pauze, telpu maiņai attiecīgi izvēlētajai sesijai
 • 15:00  |  Sesija I
  • Dev: WebMatrix - vienkārša web izstrāde visiem – Gunnar Peipman, MVP Estonia (EN)
   WebMatrix ir tīmekļa aplikāciju izstrādes rīks, kurš paredzēts iesācējiem, bet plaši var tikt pielietots arī profesionālos aplikācijas izstrādes procesos. Sesija stāsta par WebMatrix rīku, lapu renderēšanas dzinējiem, kurus tas atbalsta, kā arī sniedz īsu priekšstatu par tā pielietošanas iespējām un scenārijām. Arī daži sarežģītāki piemēri tiks nodemonstrēti. Prakstiskie piemēri uzskatāmi parādīs, kā pielietot šo lielisko rīku ikdienas aplikācijās un sistēmās.
  • IT Pro: Datoru inficēšanas ar vīrusiem riska novēršana ar Software Restriction Policies - Peter Gubarevich, Dotnet.lv (LV)
   SRP tehnoloģija, kas iebūvēta operētājsistēmās Windows XP/Vista/7 un Server 2003/2008, ļauj izveidot tā dēvēto «balto sarakstu» atļauto programmu palaišanai. Palaist programmas, kas nav iekļautas šajā sarakstā (nevēlamās programmas, vīrusi zibatmiņā), gluži vienkārši nav iespējams. Seminārā tiek parādīts, cik vienkārši ir aktivizēt SRP un kā šī tehnoloģija darbojas reālajā dzīvē — mājas un uzņēmumu datoros.
 • 16:00  |  Kafijas pauze
 • 16:30  |  Sesija II
  • Dev: Ieskats ASP.NET MVC 3 – Andrejs Mamontovs, MVP Latvija (LV)
   ASP.NET MVC ir Model View Controller projektēšanas šablona realizācija no Microsoft. ASP.NET MVC apvienot šā brīža labākās prakses, piedāvājot maksimālu elastīgumu veidojot tīmekļa projektus. Šīs ir tehnisks ieskats ASP.NET MVC 3. Uz praktiskiem piemēriem aplūkosim jauninājumus, un iespējas uzlabot ja esošu ASP.NET projektus.
  • IT Pro: Windows PowerShell Remoting – Vadims Podāns, MVP Latvija (RU)
   Windows PowerShell piedāvā jaunu spēcīgu un elastīgu attālinātās pārvaldības rīku — PowerShell Remoting. Un tās jauns lozungs ir: „visu ko jūs varat palaist  lokālā datorā, jūs varat palaist attālinātā datorā” un tas padara attālinātu pārvaldību ļoti vienkāršu ar komandrindas interfeisa palīdzību, līdz ar ko ļauj saglabāt laiku ikdienas attālinātas sistēmas pārvaldīšanā.
 • 17:30  |  Sesija III
  • Dev: Paralēlā programmēšana ar Visual Studio 2010 – Valdis Iļjučonoks, MVP Latvija (LV)
   Programmatūras izstrāde, kas izmanto visus tai pieejamos kodolus un procesorus, ir sarežģīta un laikietilpīga. Jaunās versijas Visual Studio kopā ar .NET 4.0 ievieš jaunu bibliotēku - Parallel Task Library (PTL). Aplūkosim, ko sniedz šī bibliotēka izstrādātājiem, kādas ir iespējams un potenciālie zemūdens akmeņi, kā arī aplūkosim kāda ir izstrādātāja pieredze un lietotāja interfeiss darbam ar paralēlo uzdevumu bibliotēku.
  • IT Pro: Exchange 2010 SP1 mobile messaging deployment – Jevgenijus Vinochodovas, MCT Lithuania (EN)
   Ar jauno Exchange Server 2010 SP1 ir iespējams sinhronizēt pastkastīti un veikt arī praktiski visas pārējās darbības no savas mobilās iekārtas tik pat ērtā veidā, kā tas ir pieejams un ierasts no citiem pasta klientiem. Sesija stāsta par to, kā organizēt un pārvaldīt mobilo pieeju Exchange 2010 serverim ar SP1, konfigurēt Exchange ActiveSync, kā arī identificēt pieejamās drošības iespējas.
 • 18:30  |  Izklaidējošā daļas ar dzērieniem, uzkodām un Xbox 360 Kinect spēlēm

Ar cieņu - Microsoft

Microsoft Latvija | www.microsoft.lv

Tallink hotel adrese un atrašanas vieta: http://hotels.tallink.com/en/mainMenu/tallinkHotelRiga/default.htm


Share this article:

Comments:

Kisa

Этааа... Чувак, у тебя шрифты свалились в бложеге :)

www.google.com/accounts/o8/id?id=AItOawkTHmRTU12k3pawy2pImW1-2J45xDW6474

Vis jau būtu jauki, bet dodu 100%, ka tiks baroti diezgan "pareizi" uzskati par mikrosofta produktiem. TB, "one and only" un "you cant do ANYTHING" bez ms. Thats fail ;*

Vadims Podāns

Nu ne visai. Bet kopumā tā ir. Mēs atnāksim uz Maikrosofta pasākumu un stāstim par sūdiem kurus izgatavo MS (ko es varu atļauties sava blogā)? Lojalitāte (vai kāds procents) ir obligāta. Jebkurā gadījumā, jūs varat palikt mājās, vai darbā :)

Alberts

Vai ir iespējams arī kaut kur apskatīt uzņemtās fotogrāfijas?

Vadims Podāns

Nezinu. Jautāiet tiem kas uzņema fotogrāfijas.

artem

двачую шрифты свалились. и это. Мне одному кажется странным, что после «IT Pro» написано «dotnet.lv»?

Vadims Podāns

> Мне одному кажется странным, что после «IT Pro» написано «dotnet.lv»? да, потому что у нас одна юзергруппа для девелоперов и ит про ~~~o-

Vadims Podāns

Prezentācijas, atskaites un bildes ir atrodami sekojošās lapās: http://www.dotnet.lv/mvp/ http://www.facebook.com/album.php?aid=41090&id=161626433867838 http://www.facebook.com/album.php?aid=41297&id=161626433867838

Comments are closed.